Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

„Przez sport do wojska” - konkurs

„Przez sport do wojska” - konkurs fotolia.pl

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło nabór w konkursie „Przez sport do wojska”, w którym można pozyskać środki finansowe na realizację programów i przedsięwzięć promujących uprawianie różnych form aktywności fizycznej ze szczególnym ukierunkowaniem na sporty strzeleckie oraz inne zajęcia sportowe o charakterze sportowo-obronnym. Beneficjentami projektu mogą być m.in. uczniowie klas mundurowych.

Zgodnie z regulaminem konkursu będzie można zgłaszać projekty dotyczące realizacji zajęć o charakterze sportowo-obronnym, organizację obozów sportowo-obronnych dla młodzieży z klas mundurowych czy organizację szkoleń i warsztatów.

W konkursie mogą brać udział m.in. stowarzyszenia jednostek samorządu terytorialnego oraz spółki akcyjne i spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które nie działają w celu osiągnięcia zysku oraz przeznaczają całość dochodu na realizację celów statutowych.

Więcej informacji znajduje się na stronie Ministerstwa Obrony Narodowej. Termin składania wniosków upływa 30 maja 2022 r.

Źródło: MON

Czw., 19 Mj. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś