Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Turnusy Uśmiechu – zimowiska

Turnusy Uśmiechu – zimowiska fotolia.pl

Fundacja ING Dzieciom zaprasza organizacje do zgłaszania swoich pomysłów na zimowe Turnusy Uśmiechu. Należy zgłosić propozycje zimowisk, które mają na celu kształtowanie umiejętności społecznych u dzieci, budują ich samodzielność oraz rozwijają aktywność ruchową. Zwycięskie turnusy zostaną zrealizowane na koszt Fundacji ING Dzieciom. Jedynym kosztem po stronie zwycięskich organizacji będzie zapewnienie kadry wychowawczej i kierownika wypoczynku.

Do wygrania są 3 turnusy, które odbędą się w następujących terminach: 

  • od 17 stycznia do 28 stycznia 2022 r.
  • od 31 stycznia do 11 lutego 2022 r.
  • od 14 lutego do 25 lutego 2022 r.

Wnioskodawcą mogą być organizacje pozarządowe: fundacje i stowarzyszenia prowadzące świetlice środowiskowe, socjoterapeutyczne, ogniska wychowawcze, domy dziecka i inne placówki edukacyjne i wychowawcze, pracujące z dziećmi i młodzieżą ze środowisk niezamożnych oraz jednostki samorządu terytorialnego: ośrodki pomocy społecznej, szkoły, szpitale, domy dziecka prowadzące świetlice środowiskowe, socjoterapeutyczne, ogniska wychowawcze i inne placówki edukacyjne i wychowawcze, pracujące z dziećmi i młodzieżą ze środowisk niezamożnych, które nie gościły na Turnusach Uśmiechu w ciągu ostatnich trzech lat.

Pobyt w ramach programu "Turnusy Uśmiechu" odbędzie się w ośrodku w Wiśle przy ul. 11 Listopada 12.

Termin składania wniosków upływa 8 października 2021 r. o godz. 12:00. Więcej informacji znajduje się na stronie Fundacji ING Dzieciom.

Źródło: www.ingdzieciom.pl

Śr., 22 Wrz. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś