Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Fundusze Europejskie na kształcenie osób dorosłych – bezpłatne spotkanie informacyjne

Fundusze Europejskie na kształcenie osób dorosłych – bezpłatne spotkanie informacyjne fotolia.pl

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie na kształcenie osób dorosłych”. Spotkanie ma głównie na celu przedstawienie zasad naboru oraz wsparcia ze środków funduszy europejskich na podnoszenie kompetencji oraz kwalifikacji osób dorosłych. Poza tematem głównym przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 6 września 2021 r., w godzinach od 10:00 do 12:30 w Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie, ul. Zakładowa 4, sala nr 319, III piętro.

Osoby chcące uczestniczyć w spotkaniu proszone są o zgłaszanie udziału za pośrednictwem adresu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 632 408 535 oraz 601 346 807

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby z niepełnosprawnościami proszone są o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Jest to wymagane, aby przygotować odpowiednią pomoc oraz zapewnić sprawną obsługę spotkania.

Udział w spotkaniu dedykowany jest wszystkim zainteresowanym tematem, w szczególności osobom dorosłym chcącym podnosić własne kompetencje i kwalifikacje.

Więcej informacji tutaj.

Źródło: Portal Funduszy Europejskich

Śr., 25 Sp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła