Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Zaprojektuj i nazwij maskotkę XI sesji Światowego Forum Miejskiego

Zaprojektuj i nazwij maskotkę XI sesji Światowego Forum Miejskiego fotolia.pl

Rusza konkurs, w którym do wygrania jest 15 tysięcy złotych oraz udział w największej światowej imprezie poświęconej tematyce miast. Konkurs skierowany jest do młodzieży uczęszczającej do szkół ponadpodstawowych od 16 roku życia oraz studentów uczelni wyższych do 25 roku życia.

Aby wziąć w nim udział należy zaprojektować i nazwać maskotkę promującą WUF11. Musi ona nawiązywać do tematyki Światowego Forum Miejskiego. Pracę należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31 października br. Zwycięska Maskotka będzie pełniła rolę przewodnika po wydarzeniu oraz informatora – przedstawiającego główne oraz poboczne cele wydarzenia jakim jest WUF.
Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Światowe Forum Miejskie jest organizowane cyklicznie co 2 lata od 2002 roku. 11. sesja odbędzie się w Katowicach 26-30 czerwca 2022 roku. Organizatorem wydarzenia pod egidą Organizacji Narodów Zjednoczonych, jest UN-Habitat, Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Miasto Katowice. Po raz pierwszy w dwudziestoletniej historii impreza odbędzie się w Europie Środkowej. Gospodarzami poprzednich edycji WUF były Nairobi, Barcelona, Vancouver, Nanjing, Rio de Janeiro, Neapol, Medellin, Kuala Lumpur i Abu Zabi.

WUF to największa i najważniejsza konferencja poświęcona tworzeniu i realizacji polityk miejskich na świecie. Jej celem jest doskonalenie wiedzy na temat zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich poprzez otwartą debatę. Wydarzenie jest okazją do wymiany dobrych praktyk oraz dzielenia się zdobytymi doświadczeniami. W efekcie powstają rekomendacje dla polityki miejskiej i rozwoju regionalnego dla rządów, regionów i miast.

Źróło: MFiPR

Śr., 22 Wrz. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Ewelina Kocemba