Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Jaka przyszłość czeka edukację? Przed nami Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty

Jaka przyszłość czeka edukację? Przed nami Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty .

20 i 21 kwietnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty. To już ósma edycja wydarzenia Edukacja Przyszłości.

Istotnymi tematami poruszanymi podczas konferencji będą kluczowe zagadnienia związane z rozwojem oraz problemami w oświacie. Edukacja Przyszłości to konferencja, która gromadzi liderów świata samorządu, dyrektorów szkół i przedszkoli, osoby odpowiedzialne za rozwój edukacji w Polsce oraz przedstawicieli biznesu. Edukacja Przyszłości jest miejscem wymiany myśli o edukacji i zarządzaniu edukacją przez samorządy.

Podczas konferencji zaplanowano dwa dni wykładów w gronie doświadczonych ekspertów i starannie dobranych wystawców.

W tym roku przyszłość edukacji i wyzwania, jakie stoją przed samorządami, a także dyrektorami szkół i przedszkoli, omawiane będą podczas 3 konferencji i 16 paneli tematycznych. Zaproszenie do udziału w konferencji skierowane jest do liderów samorządów terytorialnych, pracowników merytorycznych odpowiedzialnych za oświatę.

Na tegorocznej konferencji omawianych będzie wiele zagadnień dotyczących m.in. przyszłości polskiej edukacji, wyrównywania szans uczniów po zdalnym nauczaniu, bezpieczeństwa w placówkach oświatowych, nowych narzędzi wspierających proces edukacji.

Więcej informacji na stronie: oswiataprzyszlosci.pl

Rejestracja na stronie: oswiataprzyszlosci.pl.

Kontakt do Organizatora: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 242 80 20.

Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku utrzymywania się obostrzeń związanych z pandemią, wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2021 roku.

Patronat nad tym wydarzeniem sprawuje Związek Powiatów Polskich.

Czw., 11 Lt. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska