Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Webinarium Live pt. “Europejskie i krajowe wyzwania z zakresu ochrony przyrody”

Webinarium Live pt. “Europejskie i krajowe wyzwania z zakresu ochrony przyrody” fotolia.pl

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej organizuje webinarium LIFE pt. “Europejskie i krajowe wyzwania z zakresu ochrony przyrody”, które odbędzie się 16 grudnia br. (środa) o godz. 9.00.

Będzie to pierwsze wydarzenie tego typu poświęcone zagadnieniom przyrodniczym finansowanym w Programie LIFE w szerszym europejskim i krajowym kontekście, stanie się impulsem do rozpoczęcia przygotowywania kolejnych wartościowych i ambitnych projektów z wykorzystaniem środków Programu LIFE w nowej perspektywie finansowej.

Webinarium kierowane jest do pracowników wszystkich instytucji i podmiotów zaangażowanych w Polsce w sprawy ochrony przyrody.

W ramach wydarzenia zostanie przedstawiona europejska i krajowa perspektywa wyzwań, jakie stoją przed wszystkimi w zakresie ochrony przyrody w najbliższych latach. Przedstawiciel KE zaprezentuje aktualne europejskie dokumenty strategiczne dotyczące ochrony przyrody, w tym unijną strategię na rzecz bioróżnorodności 2030. Kierunki w jakich Program LIFE będzie realizowany, uwzględniając priorytety i problemy, w tym, jakim są zmiany klimatyczne, w kontekście tegorocznych wyników naboru Concept Notes zaprezentuje przedstawiciel EASME. Przedstawiciel MKiŚ zapozna uczestników z aktualnymi priorytetami Polski w zakresie ochrony przyrody. Omówione zostaną również najciekawsze europejskie projekty z zakresu ochrony przyrody, a także przeprowadzona będzie dyskusja z udziałem polskich beneficjentów projektów LIFE, którzy opowiedzą o korzyściach jakie odniosła polska przyroda i polskie społeczeństwo w wyniku realizowanych przez nich projektów. 

Zgłoszenia chęci uczestnictwa w webinarium dokonać można poprzez wypełnienie formularza online.

W wydarzeniu może wziąć udział do 500 osób. W przypadku większej liczby zgłoszeń, o uczestnictwie w webinarium decydować będzie ich kolejność. 

W załączeniu znajduje się program webinarium.

Źródło: NFOŚiGW

Załączniki:
Pobierz ten plik (Program_webinarium_2020.12.16.pdf)Program_webinarium_2020.12.16.pdf280 kB
Wt., 24 Lst. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś