Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Przed nami konferencja online na temat zmian w ochronie zdrowia

Przed nami konferencja online na temat zmian w ochronie zdrowia fotolia.pl

22 września w formie zdalnej odbędzie się ekspercka dyskusja na temat koniecznych zmian systemowych i zarządczych, które umożliwią skuteczną transformację polskiego systemu ochrony zdrowia. Organizatorami konferencji są Wolters Kluwer Polska oraz Uczelnia Łazarskiego.

Czy potrzebne są nam standardy w udzielaniu świadczeń telemedycznych w trosce o jakość i bezpieczeństwo pacjentów? Czy politycy dostrzegli konieczność inwestycji w zdrowie? Jak doświadczenia pandemii zmienią system ochrony zdrowia? To tylko niektóre z zagadnień, jakie zostaną podjęte podczas zbliżającej się konferencji online. Tematem przewodnim będzie w tym roku: „transformacja systemu w kierunku płacenia za wyniki – Value Based Healthcare w praktyce”.

Konferencja jest adresowana do kadry zarządzającej w podmiotach ochrony zdrowia, przedstawicieli środowisk medycznych i pacjenckich, a także przedstawicieli instytucji rządowych i samorządowych.

Konferencję otworzy debata ekspertów: Zdrowie priorytetem w polityce państwa – czy to świadomy wybór czy sytuacja wymuszona pandemią COVID-19? W jakich obszarach sektora ochrony zdrowia potrzebujemy największych inwestycji?

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja online odbywa się na stronie: http://konferencja.liderzy-zmian.pl/

Patronat nad tym wydarzeniem sprawuje Związek Powiatów Polskich.

Pt., 11 Wrz. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska