Na rzecz lokalnej społeczności: Seniorzy w Gnieźnie uczą się, jak być eko
21 Maja 2026
W Gnieźnie zainaugurowano kampanię „Dbam o energię i klimat dla przyszłych pokoleń”, skierowaną do seniorów z województwa wielkopolskiego. Jej celem jest pokazanie, że proste, ekologiczne nawyki mogą...