Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

XX Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym w Szczecinku – zaproszenie do udziału

XX Mistrzostwa Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym w Szczecinku – zaproszenie do udziału fot. canva

Szczecinecka Akademia Tenisa, Miasto Szczecinek oraz AQUA-TUR Szczecinek mają zaszczyt zaprosić samorządowców z całej Polski, a także z miast partnerskich Unii Europejskiej, na jubileuszową XX edycję Mistrzostw Polski Samorządowców w Tenisie Ziemnym. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 7-9 czerwca 2024 roku, stanowiąc doskonałą okazję do sportowej rywalizacji oraz integracji przedstawicieli lokalnych władz.

Kategorie turnieju

Turniej zostanie rozegrany w kilku kategoriach wiekowych i specjalnych, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie:

  • OPEN do 50 lat,
  • 51-60 lat,
  • 61+ lat,
  • 65+,
  • VIP,
  • Panie,
  • Debel,
  • Mikst.

Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi kategorii, każdy uczestnik, niezależnie od wieku i płci, będzie mógł wykazać się swoimi umiejętnościami tenisowymi i zdrową rywalizacją.

Zgłoszenia i terminy

Zainteresowani uczestnictwem w mistrzostwach powinni wysłać swoje zgłoszenia do 15 maja 2024 roku. Aby się zgłosić, należy przesłać wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., zawierającą dopisek z kategorią turnieju oraz nazwą reprezentowanego samorządu.

Jest to doskonała okazja dla samorządowców, aby nie tylko zmierzyć się na korcie tenisowym, ale także nawiązać nowe kontakty i umocnić istniejące sojusze z miastami partnerskimi w Europie.

Lokalizacja i dodatkowe informacje

Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji zawodów, harmonogramu meczów oraz wszelkich innych istotnych aspektów turnieju będą sukcesywnie udostępniane uczestnikom. Organizatorzy zapewniają, że zarówno zawody, jak i towarzyszące im wydarzenia będą organizowane z największą dbałością o detale, co gwarantuje niezapomniane wrażenia.

Zachęcamy wszystkich samorządowców do udziału w tych prestiżowych zawodach, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem i stanowią jedno z fajniejszych wydarzeń w kalendarzu sportowym.

Nie przegapcie okazji do bycia częścią tej wyjątkowej imprezy!

Śr., 24 Kw. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka