Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Rozpoczęła się IV edycja konkursu "Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2021"

Rozpoczęła się IV edycja konkursu fotolia.pl

14 maja br. rozpoczęła się IV edycja konkursu o przyznanie certyfikatu "Znak Jakości Ekonomii Społecznej i Solidarnej 2021". Celem wydarzenia jest wyróżnienie podmiotów, które potrafią połączyć działalność ekonomiczną ze społecznym zaangażowaniem oraz samorządów, które aktywnie wspierają tworzenie i rozwój podmiotów ekonomii społecznej. Certyfikaty, które zostaną przyznane w pięciu kategoriach, przyczynią się zarówno do budowy marki poszczególnych podmiotów jak i całego sektora ekonomii społecznej.

Z wszelkimi informacjami dotyczącymi konkursu zapoznać się można na dedykowanej stronie internetowej www.znakjakosci.mrips.gov.pl, gdzie dostępny jest również formularz zgłoszeniowy.

Nabór potrwa do dnia 16 czerwca br.

Konkurs organizowany jest od 2018 roku przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej wraz z partnerami: Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Europejskim Domem Spotkań – Fundacją Nowy Staw w ramach projektu „System certyfikacji znakami jakości dla podmiotów ekonomii społecznej
i jednostek samorządu terytorialnego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 2.9 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Czw., 27 Mj. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska