Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Poradnik samorządowy na nową kadencję. ZPP zaprasza na cykl 8 eksperckich szkoleń

Poradnik samorządowy na nową kadencję. ZPP zaprasza na cykl 8 eksperckich szkoleń fotolia.pl

Rozpocząłeś kadencję na stanowisku wójta, burmistrza, prezydenta lub starosty? A może zacząłeś pełnić funkcję radnego? Albo chcesz poznać prawa i obowiązki włodarzy oraz radnych i ograniczenia, do których muszą się zastosować, aby nie utracić mandatu? Skorzystaj ze szkoleń online z cyklu "Poradnik samorządowy na nową kadencję"!

Jest to seria webinariów prezentujących praktyczne kompendium wiedzy na temat kluczowych zasad, obowiązków, uprawnień i procedur związanych z realizacją obowiązków wynikających ze zmiany kadencji w JST.

Warszaty te prowadzą eksperci Związku Powiatów Polskich.

Dzięki szkoleniom w cyklu „Poradnik samorządowy na nową kadencję” uczestnick zyska merytoryczną wiedzę i praktyczne umiejętności. Eksperci ZPP podpowiedają, jaką rolę pełni urząd w jednostce samorządu, jakie są relacje między organem stanowiącym a urzędem i jakie zadania spoczywają na organie wykonawczym. Przekazują wiedzę, jakie procedury obowiązują podczas sesji rad gmin, powiatów i sejmików województw, a jakie w trakcie przygotowywania projektów uchwał. Uczestnicy poznają prawa i obowiązki włodarzy oraz radnych i ograniczenia, do których muszą się zastosować, aby nie utracić mandatu.

Szkolenia opublikowane są na stronie głównej Związku Powiatów Polskich (www.zpp.pl) oraz na portalu szkoleniowo-edukacyjnym TV ZPP.

Cykl szkoleń powstał przy współpracy z Wolters Kluwer Polska.

Niedz., 9 Czrw. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka