Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Wdrażanie innowacji w JST. Trwa nabór do projektu GovTech Inno_Lab by Unicorn Hub

Wdrażanie innowacji w JST. Trwa nabór do projektu GovTech Inno_Lab by Unicorn Hub fotolia.pl

Do 14 stycznia przedłużono nabór do projektu GovTech Inno_Lab by Unicorn Hub. To ostatnia szansa, aby wziąć udział w bezpłatnym, prestiżowym programie rządowym, realizowanym przez Fundację „OIC Poland” we współpracy z Kancelarią Prezesa Rady Ministrów i Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Uczestnicy programu znajdą odpowiedź m.in. na pytania o to, jak usprawnić funkcjonowanie samorządu, co zrobić, by zbudować wizerunek nowoczesnego urzędu, jak zrobić pierwszy krok, by spełnić oczekiwania mieszkańców, lokalnych przedsiębiorców i inwestorów wprowadzając cyfrowe rozwiązania.

Celem programu jest podniesienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego w zakresie wdrażania innowacji i współpracy z innowatorami (firmami technologicznymi, w szczególności startupami oraz środowiskiem naukowym). Program GovTech to 4-ro miesięczny proces budowania wyspecjalizowanych kompetencji pracowników JST w obszarze zwinnego zarządzania i korzystania z nowoczesnych narzędzi służących do podniesienia atrakcyjności jednostki. Program zakłada wsparcie JST we wdrażaniu innowacji z zakresu cyfryzacji przy pomocy trybów określonych w UZP tj. dialogu technicznego (wstępnych konsultacji rynkowych) oraz zamówienia w trybie konkursowym.

Bezpłatny program skierowany do samorządów, które otwarte są na nowatorskie rozwiązania i wdrażanie innowacji na terenie swojego obszaru.

W ramach programu oferowane jest m.in.:

  • wsparcie szkoleniowo-doradcze o wartości 50 000,00 zł
  • szkolenia ze zwinnego zarządzania projektami: Agile, Lean Management, Customer Development, Design Thinking, Kanban, Kaizen, potwierdzone certyfikatami dla Uczestników
  • indywidualny i dedykowany Mentor – stała opieka w programie
  • przygotowanie do pozyskiwania środków w nowej perspektywie finansowej 2021-2017
  • budowanie partnerstw zagranicznych  - dostęp do bogatej bazy Innowatorów
  • budowa wizerunku nowoczesnego Samorządu – nagrody dla najlepszych od KPRM

i wiele innych korzyści….

Szczegóły dotyczące programu a także zasady naboru znajdują się na stronie: https://govtech.unicornhub.pl/#rekrutacja

Wt., 4 St. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska