Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Weź udział w konkursie i wyróżnij się jako samorządowy lider cyfryzacji

Weź udział w konkursie i wyróżnij się jako samorządowy lider cyfryzacji fotolia.pl

Można już przesyłać zgłoszenia do V edycji konkursu „Samorządowy lider cyfryzacji 2021”. Termin na przesyłanie aplikacji będzie dłuższy – upłynie 12 listopada br. Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie najlepszych i najbardziej dojrzałych projektów teleinformatycznych realizowanych na Mazowszu.

Konkurs adresowany jest do urzędów gmin, urzędów miast, starostw powiatowych, wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych (w tym jednostek o charakterze oświatowym oraz zdrowotnym) lub spółek handlowych, w których Samorząd Województwa Mazowieckiego posiada 100% udziałów lub akcji.

Jaki jest cel konkursu?

Celem konkursu jest wyróżnienie i promowanie najlepszych i najbardziej dojrzałych projektów teleinformatycznych realizowanych na Mazowszu. Szczególnie istotne będzie ukazanie kluczowej roli wdrażanych narzędzi i rozwiązań informatycznych, osiągnięć w obszarze zastosowań nowoczesnych technologii cyfrowych i systemów informacyjno-komunikacyjnych oraz zaprezentowanie wybitnych projektów i osiągnięć w dziedzinie usług teleinformatycznych realizowanych na Mazowszu, których wdrożenie i implementacja wpłynęła znacząco na rozwój regionu, komfort życia mieszkańców oraz podniesienie warunków prowadzenia działalności gospodarczej przez przedsiębiorców.

Instytucja, której dorobek wyróżnia się spośród pozostałych instytucji na terenie województwa w obszarze zastosowań nowoczesnych technik informacyjnych i komunikacyjnych, otrzyma tytuł Samorządowego lidera cyfryzacji.

Przewidziane nagrody

Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane zostały nagrody finansowe ufundowane ze środków własnych województwa mazowieckiego:

  • I miejsce - 15 000 zł oraz tytuł "Samorządowego lidera cyfryzacji"
  • II miejsce - 10 000 zł
  • III miejsce - 5 000 zł

oraz możliwość uzyskania wyróżnienia w konkursie.

Każdy laureat zdobywa prawo do posługiwania się logotypem konkursu SLC i zostaje umieszczony na liście zwycięzców.

Jak aplikować?

W konkursie mogą wziąć udział instytucje (z terenu województwa mazowieckiego) spełniające kryteria opisane w regulaminie. Termin składania zgłoszeń upływa 12 listopada 2021 r. Zapraszamy do wzięcia udziału w edycji konkursu "Samorządowy lider cyfryzacji 2021".

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.geodezja.mazovia.pl.

Śr., 13 Prn. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska