Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Przed nami 13. edycja Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych

Przed nami 13. edycja Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych .

Redakcja ogólnopolskiego miesięcznika „Przetargi Publiczne” zaprasza wszystkich wykonawców i zamawiających do zgłaszania swoich projektów w 13. edycji Nagrody Kryształy Przetargów Publicznych. Nagroda ma na celu docenienie i promocję najlepszych praktyk w działach zamówień publicznych i firmach, które realizują inwestycje w sektorze publicznym.

W tegorocznej edycji Nagrody mogą być zgłaszane inwestycje, których realizacja zakończyła się w okresie od 1 stycznia 2020 r. do 31 lipca 2021 r. Ubieganie się o Nagrodę i jej otrzymanie jest całkowicie bezpłatne – podobnie jak w poprzednich latach.

Słowo od redaktor naczelnej miesięcznika, Elżbiety Sobczuk:

"Zachęcamy do zgłaszania swoich inwestycji wszystkie instytucje publiczne, a także przedsiębiorstwa pracujące w ramach systemu zamówień publicznych – zarówno zamawiających, jak i wykonawców. Zapraszamy nie tylko te podmioty, które są zaangażowane w kosztowne przedsięwzięcia o znaczeniu ogólnopolskim, ale też te, które realizują małe, lecz bardzo istotne lokalne inwestycje. Nagrodzimy tylko projekty zrealizowane poprawnie od samego początku do samego końca, a szczególną uwagę będziemy zwracali na jakość wykonania, która jest dowodem na poszanowanie publicznych pieniędzy".

Kategorie, do których można zgłosić inwestycje:

  1. Ochrona środowiska i gospodarka wodna.
  2. Infrastruktura drogowo-komunikacyjna.
  3. Obiekty użyteczności publicznej.
  4. Rewitalizacja przestrzeni publicznej i ochrona zabytków.

Zgłoszenia można nadsyłać do 31 sierpnia 2021 r. Gala Wręczenia Kryształów Przetargów Publicznych odbędzie się 11 października 2021 roku w trakcie uroczystej kolacji na XVI Forum Przetargów Publicznych, w Hotelu Warszawianka w Jachrance pod Warszawą.

Związek Powiatów Polskich objął Nagrodę patronatem honorowym.

Formularz zgłoszenia, regulamin oraz inne szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.nagroda.przetargipubliczne.pl.

Wt., 13 Lp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska