Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Centrum Doradztwa Rolniczego zaprasza na konferencję

Centrum Doradztwa Rolniczego zaprasza na konferencję fotolia.pl

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie zaprasza na konferencję pt. „Dobre praktyki w gospodarowaniu wodą w rolnictwie i na obszarach wiejskich”, która odbędzie się w dniach 28-29 kwietnia b.r.

Celem konferencji jest zwrócenie uwagi na istotną rolę spółek wodnych i Lokalnych Partnerstw ds. Wody, w racjonalnej gospodarce wodnej w rolnictwie, a także prezentacja dobrych praktyk w rolnictwie i na obszarach wiejskich.

W wydarzeniu uczestniczyć będą doradcy, rolnicy, przedstawiciele Lokalnych Partnerstw ds. Wody, mieszkańcy obszarów wiejskich, przedstawiciele Izb Rolniczych, administracji samorządowej oraz przedstawiciele Lokalnych Grup Działania.

Zgłoszenia na konferencję przyjmowane będą w formie elektronicznej poprzez stronę planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia do dnia 23 kwietnia b.r.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc na platformie szkoleniowej, o przyjęciu na konferencję decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Konferencja „Dobre praktyki w gospodarowaniu wodą w rolnictwie i na obszarach wiejskich” organizowana jest w ramach realizacji operacji własnej KSOW, finansowanej z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Wt., 20 Kw. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska