Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

"Ustawa o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach i jej wpływ na funkcjonowanie JST” - szkolenie

fotolia.pl

Narodowy Instytut Samorządu Terytorialnego ogłasza szkolenie on-line pt: „Ustawa o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach i jej wpływ na funkcjonowanie jednostek samorządu terytorialnego”, które odbędzie się 7 stycznia 2021 r., w godz. 10.00 - 11.30 na platformie CISCO WEBEX. Prowadzenie: dr Tomasz Matuszak.

Szkolenie ma na celu zapoznanie pracowników jednostek samorządu terytorialnego z zawartością tzw. ustawy archiwalnej oraz omówienie wybranych zapisów mających bezpośredni wpływ na funkcjonowanie jednostek samorządowych. W trakcie prezentacji stosownych artykułów omówiony będzie zakres odpowiedzialności kierowników JST w kontekście prawidłowego postępowania z dokumentacją w urzędzie, konieczność posiadania stosownych regulacji obiegu dokumentacji oraz tryb kontroli realizowanych w JST w tym obszarze.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest rejestracja przez formularz.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udzielają:

  • Andżelika Bodo, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 503 617 674.
  • Michał Wojdala mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 510 872 814.

Źródło: NIST

Pon., 28 Gr. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś