Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Przed nami Konferencja dla Dyrektorów szkół

Przed nami Konferencja dla Dyrektorów szkół fotolia.pl

20 lutego br. odbędzie się bezpłatna Ogólnopolska Konferencja dla Dyrektorów szkół. Biorąc udział w wydarzeniu zyskasz cenną merytoryczną wiedzę przekazaną przez cenionych w branży ekspertów. Panele dyskusyjne poprowadzi specjalista prawa oświatowego Michał Kowalski.

Konferencję rozpocznie panel pod tytułem „Odchudzanie podstawy programowej – czy jest to zasadne, w jaki sposób powinno być wykonane”, po którym odbędzie się wykład „Czy warto skorzystać z wcześniejszej emerytury lub świadczenia kompensacyjnego? Kilka słów o systemie emerytalnym nauczycieli”.

W drugim panelu wysłuchamy dyskusji na temat: „Status prawny dyrektora szkoły – czy dyrektor powinien mieć większą autonomię względem organu prowadzącego lub kuratorium, czy należałoby poszerzyć jego uprawnienia”. Program zamknie wykład „Nauczyciel w mediach społecznościowych. Jak postępować zgodnie z etyką i powagą zawodu”.

Biorąc udział w bezpłatnej Konferencji dla Dyrektorów Szkół poznasz opinie branżowych autorytetów na zagadnienia, które są obecnie najczęściej dyskutowanymi w oświacie.

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest TUTAJ

Dziennik Warto Wiedzieć objął patronatem medialnym to wydarzenie.

Pt., 19 St. 2024 0 Komentarzy
Joanna Gryboś-Chechelska
Redaktor Joanna Gryboś-Chechelska