Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Bezpłatne szkolenia z zamówień publicznych

Bezpłatne szkolenia z zamówień publicznych fotolia.pl

Urząd Zamówień Publicznych organizuje bezpłatne szkolenie pt. „Planowane zmiany w Prawie zamówień publicznych w perspektywie nowego podejścia do zamówień publicznych".

Szkolenie odbędzie się 7 grudnia 2011 r. w Centrum Konferencyjno – Szkoleniowym przy ul. T. Edisona 2 w Warszawie (mapka) w godzinach 9.00 – 16.00.

Podczas spotkania zostaną omówione m.in. założenia projektu ustawy o zmianie ustawy Prawo zamówień publicznych przyjęte przez Radę Ministrów w dniu 28 czerwca 2011 r. a także zagadnienia „nowego podejścia do zamówień publicznych" ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań ustawowych przyjaznych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Szkolenie jest bezpłatne, skierowane jest do przedstawicieli administracji publicznej odpowiedzialnych za procedury przetargowe w macierzystych jednostkach.

Zgłoszenia (imię i nazwisko uczestnika oraz nazwa instytucji) należy przesyłać e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacji udziela Departament Informacji, Edukacji i Analiz Systemowych pod numerem telefonu 22 458 77 57

Sob., 3 Gr. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka