Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konkurs "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku" - nabór zgłoszeń do końca lutego

Konkurs fotolia.pl

Trwa nabór do Ogólnopolskiego Otwartego Konkursu "Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku", największego i najbardziej prestiżowego Konkursu, który nagradza najlepsze budynki w Polsce, przy współpracy ze Związkiem Powiatów Polskich. Do grona patronów medialnym tego wydarzenia dołączyło również Pismo Samorządu Terytorialnego "Wspólnota".

Dzięki podjętej współpracy, czytelnicy "Wspólnoty" w wydaniu, które ukaże się 23 marca oraz 6 kwietnia br. będą mieli okazję zapoznać się z inspirującymi wywiadami o wspaniałych sukcesach inwestycyjnych, czyli zgłoszonych do finału 28. Edycji Konkursu obiektach.

Zainteresowani będą mieli również okazję uczestniczyć w głosowaniu internetowym, które rozpocznie się 1 kwietnia br. Obiekty konkursowe zostaną wyróżnione na stronie internetowej Konkursu oraz umieszczone na interaktywnej Mapie Polski, co zwiększy ich widoczność i szanse na zdobycie uznania społeczności.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania obiektów zmodernizowanych i nowo wybudowanych do 29.02.2024 roku. Z sukcesami samorządy zgłaszają m.in. szkoły, przedszkola, boiska, drogi, parki, place zabaw, ośrodki zdrowia i wiele innych dużych i małych realizacji potrzebnych dla funkcjonowania mieszkańców Powiatu

Lista miejscowości biorących udział w Konkursie oraz szczegóły zgłoszeń dostępne są na oficjalnej stronie www.modernizacjaroku.org.pl. Nie przegapcie szansy zaprezentowania swoich osiągnięć z ostatniej kadencji i udziału w tej prestiżowej rywalizacji.

Czw., 22 Lt. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska