Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Innowacje dla JST – można zgłaszać swój udział do programu GovTech Inno_Lab

Innowacje dla JST – można zgłaszać swój udział do programu GovTech Inno_Lab fotolia.pl

Do 20 października jednostki samorządu terytorialnego mogą zgłaszać się do udziału w Programie GovTech Inno_Lab realizowanego przez Huge Thing. Celem programu jest rozwój kompetencji pracowników administracji publicznej w zakresie definiowana potrzeb na innowacje, zakupu nowych technologii oraz wdrażania ich do organizacji  z wykorzystaniem m.in. procedury konkursowej w znowelizowanej ustawie prawa zamówień publicznych.

Projekt rozwija kompetencje personelu Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST) we wdrażaniu innowacji w organizacji, poprzez wiedzę ekspercką na temat dialogu technicznego oraz procedur konkursowych w znowelizowanej ustawie prawa zamówień publicznych. Rezultatem projektu jest redukcja barier pomiędzy JST a potencjalnymi dostawcami innowacyjnych rozwiązań.

W projekcie zostanie zrekrutowanych 36 jednostek samorządu terytorialnego, a finalnie 12 z nich uzyska wsparcie w organizacji konkursu w trybie PZP.

Dlaczego warto zgłosić się do programu? 

  • Govtech Inno_Lab realizowany przez Huge Thing to możliwość pracy z jednym z najdłużej działających w Polsce operatorów programów dla twórców innowacji.
  • Jednostki biorące udział w programie otrzymują do 50 tysięcy złotych na rozwój kompetencji pracowników w zakresie zakupu i wdrażania innowacji oraz innych metod pracy. Program będzie okazją do zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu pracy z innowacjami i wprowadzania ich do organizacji. 
  • Każdy zespół biorący udział w programie będzie pracować z indywidualnym opiekunem-tutorem pod okiem ekspertów z różnych dziedzin.
  • Po zakończeniu programu uczestnicy będą mogli korzystać z konsultacji z ekspertami oraz brać udział w spotkaniach dedykowanych wprowadzaniu do innowacji w organizacji, które będą wspierać wymianę wiedzy z innymi jednostkami. 
  • Program da możliwość poznania i zrozumienia nowych metod pracy dostosowanych do pracy w samorządach i administracji publicznej, a także otrzymania wsparcia w zastosowaniu ich do realizacji codziennych zadań.
  • Do programu mogą zgłosić się wszystkie jednostki samorządu terytorialnego, niezależnie od wielkości.

Program jest dedykowany 3 głównym grupom JST:

  • pracownikom merytorycznym;
  • osobom decyzyjnym;
  • pracownikom działów zamówień publicznych.

Aktualne informacje i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.hugething.vc.

Śr., 8 Wrz. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska