Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

„Model funkcjonalno-przestrzenny jako integrator planowania strategicznego i przestrzennego” - piąty i ostatni moduł

„Model funkcjonalno-przestrzenny jako integrator planowania strategicznego i przestrzennego” - piąty i ostatni moduł fot. canva

9 września br. odbędzie się piąte i zarazem ostatnie szkolenie z cyklu „Planowanie strategiczne w powiatach jako element polityki rozwoju”. Szkolenia organizowane przez Związek Powiatów Polskich dedykowane są pracownikom JST i są prowadzone bezpłatnie.

Temat ostatniego szkolenia online to: „Model funkcjonalno-przestrzenny jako integrator planowania strategicznego i przestrzennego”.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, dlatego osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego na stronie: zpp.pl/szkolenia.

Zgłoszenia można przesyłać do 6 września – po tym czasie zapisane osoby otrzymają drogą mailową szczegółowe informacje na temat szkolenia.

Szkolenie poprowadzą: Barbara Łączna - specjalistka ds. samorządu, trenerka z zakresu budowania społeczeństwa obywatelskiego, planowania strategicznego, zarządzania zespołem i empatycznej komunikacji, doradczyni partnerstw i doradczyni miast w projekcie Związku Miast Polskich, trenerka Transforming CommunicationTM, Mistrz Praktyk IA NLP i coach, Grzegorz Godziek - specjalista ds. zarządzania strategicznego, doradca partnerstw i doradca miast w projekcie Związku Miast Polskich, specjalista ds. strategii usług publicznych w projekcie Związku Powiatów Polskich, były dyrektor Regionalnej Instytucji Finansującej przy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, właściciel firmy specjalizującej się w doradztwie dla samorządów w zakresie polityki rozwoju oraz Grzegorz Roman – samorządowiec i urzędnik, w latach 1999-2001 i 2008-2010 członek zarządu województwa dolnośląskiego I i III kadencji. Prawnik, historyk, specjalista ds. gospodarki przestrzennej gmin (absolwent kierunku „Planowanie przestrzenne” w Instytucie Gospodarki Przestrzennej i Mieszkalnictwa w Krakowie). Pracując w jednostkach samorządu zajmował się organizacją struktur w administracji samorządowej.

Śr., 25 Sp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś