Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Samorząd powiatowy a schematy podatkowe – bezpłatne seminarium online

Samorząd powiatowy a schematy podatkowe – bezpłatne seminarium online fotolia.pl

28 kwietnia o godzinie 10:00 rozpocznie się bezpłatne seminarium dedykowane pracownikom jednostek samorządu terytorialnego. Tematem wydarzenia będzie samorząd powiatowy a schematy podatkowe. Seminarium odbędzie się w formie zdalnej. Organizatorem są Związek Powiatów Polskich i Kancelaria Prawna Ziemski&Partners.

Od 1 stycznia 2019 roku obowiązują przepisy dotyczące schematów podatkowych. Mimo to, cały czas budzą one wiele wątpliwości. Aby je rozwiać, Związek Powiatów Polskich wraz z Kancelarią Ziemski&Partners przygotowali bezpłatne seminarium online, którego adresatami są pracownicy jst, a w szczególności skarbnicy.

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się m.in. Co to są schematy podatkowe i kiedy mogą wystąpić, kim jest promotor schematu podatkowego, a kim korzystający, a także poznają przykłady działań mogących potencjalnie stanowić schemat podatkowy.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów i miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, organizatorzy proszą o zgłaszanie się za pomocą formularza dostępnego na stronie: zpp.pl/szkolenia.

Po wypełnieniu formularza przesłana zostanie informacja o zakwalifikowaniu się na szkolenie. Na dzień przed szkoleniem osoby wcześniej zarejestrowane otrzymają link do szkolenia.

Na zgłoszenia oczekują do 26 kwietnia 2021 roku.

Załączniki:
Pobierz ten plik (28.04. Samorząd powiatowy a schematy podatkowe.pdf)Zaproszenie i program445 kB
Pt., 9 Kw. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska