Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Program LIFE – Warsztaty praktyczne dotyczące przygotowania wniosków

Program LIFE – Warsztaty praktyczne dotyczące przygotowania wniosków fotolia.pl

Krajowy Punkt Kontaktowy Programu LIFE zaprasza do udziału w warsztatach praktycznych dla tegorocznych Wnioskodawców z przygotowania wniosków do Programu LIFE.

Warto pamiętać, że na dobrze przygotowany wniosek składa się wiele czynników, a do najistotniejszych należą: prawidłowo skonstruowany projekt i wpisanie się w wymagania wybranego tematu priorytetowego z Programu LIFE.

KPK LIFE w NFOŚiGW służy wsparciem Wnioskodawcom na każdym etapie przygotowania wniosków. Najważniejsze jest jednak zrozumienie specyfiki konstruowania projektów LIFE przez Wnioskodawców.

Dlatego Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza do udziału w jednym z dwóch warsztatów porządkujących wiedzę i wskazujących na główne problemy, z którymi można spotkać się tworząc wniosek do Programu LIFE:

  • Czwartek, 20 czerwca 2024 r. – projekty z zakresu ochrony przyrody (podprogram Przyroda i różnorodność biologiczna oraz projekty z podprogramu Łagodzenie zmiany klimatu i przystosowanie się do niej, które obejmują aspekty przyrodnicze). Link do formularza rejestracyjnego 
  • Piątek, 21 czerwca 2024 r. – projekty z zakresu ochrony środowiska (podprogramy: Gospodarka o obiegu zamkniętym i jakość życia, Łagodzenie zmiany klimatu i przystosowanie się do niej; Przejście na czystą energię). Link do formularza rejestracyjnego 

Warsztaty odbędą się w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, ul. Konstruktorska 3A, Warszawa, sala 105G, w godzinach 10.00-15.00. W trakcie warsztatów przewidziany jest serwis kawowy oraz obiad.

UWAGA:

  • Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, stąd prośba o rejestrację na jeden wybrany warsztat.
  • Pierwszeństwo będą miały osoby, które będą składać wniosek do Programu LIFE w naborach 2024.
  • Potwierdzenia zakwalifikowania się na warsztaty będą wysyłane indywidualnie, na adres mailowy podany przez Państwa w formularzu.

Źródło: IP

 

Pt., 7 Czrw. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła