Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Nabór wniosków Interreg Europa – do alokacji 130 mln EURO!

Nabór wniosków Interreg Europa – do alokacji 130 mln EURO! fotolia.pl

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej informuje, że 20 marca br. rozpoczął się trzeci nabór wniosków o dofinansowanie w programie Interreg Europa 2021-2027. Główną grupą docelową programu są władze publiczne, w tym samorządy lokalne i regionalne.

Trzeci nabór wniosków trwa od 20 marca do 7 czerwca 2024 r. Do alokacji MFiPR ma 130 mln euro na wszystkie cele polityki i cele szczegółowe programu. Wielostronne projekty współpracy międzyregionalnej mogą dotyczyć wszystkich zagadnień polityki spójności.

Więcej informacji o programie dostępnych pod linkiem: www.interregeurope.eu 

Z myślą o samorządach MFiPR organizuje już drugie ogólnopolskie spotkanie informacyjne na temat trzeciego naboru wniosków Interreg Europa 2021-2027. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia w Warszawie w siedzibie MFiPR (ul. Wspólna 2/4) w godz. 10:00-13:00 (liczba miejsc ograniczona). Będzie prowadzone w języku polskim i angielskim (organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne). Spotkanie nie będzie nagrywane, ani transmitowane online.

Po spotkaniu w godz. 14:00-16:00 (w tym samym miejscu) odbędą się konsultacje indywidualne dla aplikantów wiodących (opracowują cały wniosek i składają go w imieniu konsorcjum partnerskiego do Wspólnego Sekretariatu). Konsultacje poprowadzi w języku angielskim ekspert ze Wspólnego Sekretariatu. Zainteresowani udziałem w konsultacjach proszeni są o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rejestracja na spotkanie dostępna pod linkiem:
www.ewt.gov.pl 

Program spotkania dostępny w załączniku.

Źródło: MFiPR

Załączniki:
Pobierz ten plik (Program_10_04_2024_Warszawa.pdf)Program_10_04_2024_Warszawa.pdf751 kB
Czw., 21 Mrz. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła