Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Samorządowy Kongres Finansowy - zarejestruj się już dziś

Samorządowy Kongres Finansowy - zarejestruj się już dziś fotolia.pl

Rozpoczęła się rejestracja na kolejną edycję Samorządowego Kongresu Finansowego, która odbędzie się 3-4 kwietnia br. w Sopocie.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi „Samorządy wobec multikryzysów i wyzwań rozwoju”. Przyszłość systemu finansów samorządowych, kryzys energetyczny i jego wpływ na budżety i usługi publiczne, reforma systemu wyrównawczego, skutki inflacji – to tylko wybrane konteksty, które zostaną poruszone podczas wydarzenia.

Program kongresów realizowanych w ramach Local Trends każdorazowo opracowywany jest we współpracy z Radą Programową. Grono ekspertów – przedstawicieli administracji państwowej, samorządów, nauki i biznesu – wybiera kluczowe zagadnienia, które wymagają dyskusji i wypracowania najkorzystniejszych rozwiązań.

  • Budżety lokalne wobec multikryzysów i regulacji oraz scenariuszy zmian podatkowych
  • Rozwój i inwestycje w otoczeniu prawno-ekonomicznym
  • Polityka rozwojowa w kontekście funduszy europejskich oraz alternatywnych źródeł finansowania inwestycji
  • Nowe technologie w służbie optymalizacji kosztów działalności samorządów

To tylko wybrane tematy, na których skoncentrują się uczestnicy kongresu. Prezydenci, wójtowie, burmistrzowie oraz skarbnicy spotkają się w kwietniu w Sopocie, aby wspólnie z przedstawicielami rządu RP, przedsiębiorcami oraz analitykami wypracować odpowiedzi na najważniejsze wyzwania.

Warto zarejestrować się już dziś i kupić bilet w niższej cenie. Promocyjna pula biletów Early Birds dostępna będzie do 10 lutego. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie localtrends.pl.

Związek Powiatów Polskich objął patronat honorowy nad tym wydarzeniem.

Czw., 26 St. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska