Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Ruszyła rejestracja na konferencję Forum Liderów PPP

Ruszyła rejestracja na konferencję Forum Liderów PPP fotolia.pl

Rewitalizacja, projekty deweloperskie i zrównoważone miasto – to tematy przewodnie tegorocznej edycji konferencji Forum Liderów PPP. Wydarzenie odbędzie się w formie zdalnej 28 października o godzinie 10:00. Rozpoczęła się rejestracja uczestników.

Będzie to ostatnie forum o tematyce partnerstwa publiczno - prywatnego w tym roku, dlatego w dużej mierze będzie miało charakter podsumowujący. Podczas Forum Liderów PPP omówione zostaną konkretne przykłady rewitalizacji w oparciu o polskie studia przypadków Zagospodarowania północnego cypla Wyspy Spichrzów w Gdańsku oraz planowanych w Warszawie inwestycji w Zagospodarowanie kwartału zabudowy w okolicy Bazaru Różyckiego wraz z miejską częścią bazaru, Projekt Osiedla Warszawy i rewitalizacja w Łodzi.

Udział w wydarzeniu potwierdził Sekretarz Stanu w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, Pełnomocnik Rządu ds. PPP, Pan Waldemar Buda, przedstawiciele Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Najwyższej Izby Kontroli, Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, Urzędu M. St. Warszawy oraz Urzędu Miasta Gdańska oraz wielu ekspertów i przedstawicieli firm prywatnych, które realizowały już projekty w partnerstwie publiczno-prywatnym.

Udział w konferencji jest bezpłatny, a biorący w niej udział otrzymają materiały pokonferencyjne drogą elektroniczną.

Dziennik Warto Wiedzieć objął wydarzenie patronatem medialnym.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji mogą zarejestrować się tutaj.

Czw., 15 Prn. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska