Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Przed nami debata ekspercka o ochronie pracowników przed chorobami zakaźnymi w dobie pandemii

Przed nami debata ekspercka o ochronie pracowników przed chorobami zakaźnymi w dobie pandemii fotolia.pl

Jak skutecznie chronić pracowników przed chorobami zakaźnymi w dobie panującej pandemii COVID-19 i dlaczego warto to robić? Właśnie na to pytanie postarają się odpowiedzieć uczestnicy debaty eksperckiej organizowanej przez projekt edukacyjny „Zdrowie Człowiek Profilaktyka”.

Spotkanie odbędzie się 20 października i będzie transmitowane online.

 Wydarzenie jest piątym i ostatnim z cyklu spotkań zorganizowanych w bieżącym roku w ramach projektu edukacyjnego Zdrowie Człowiek Profilaktyka. Debata skierowana jest do: przedstawicieli Jednostek Samorządów Terytorialnych wszystkich szczebli, a także szeroko rozumianych pracodawców i przedsiębiorców, instytucji i podmiotów skupiających wokół siebie osoby, które ze względu na specyfikę wykonywanego zawodu narażone są na czynniki ryzyka zdrowotnego. Do udziału zapraszamy także wszystkich, którzy szukają informacji o działaniach CSR i ich korzyściach, chcą poznać dobre i sprawdzone praktyki oraz stosowane w miejscach pracy i samorządach rozwiązania

Do udziału w debacie zaproszeni zostali:

  • Rafał Kulczycki, Dyrektor Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie
  • Edyta Masłowska- Parafian, Ekspert ds. Funduszy Unijnych, Zastępca Dyrektora w Sieci Badawczej Łukasiewicz – ORGMASZ
  • Dr n. przyr. Andrzej Kazimierz Mądrala, Wiceprezydent Pracodawców RP, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Centrum Medycznego MAVIT Sp. z o.o.
  • Tomasz Jan Prycel, Dyrektor Zarządzający w Stowarzyszeniu CEESTAHC, współtwórca projektu Zdrowie Człowiek Profilaktyka
  • Paweł Wdówik, specjalista medycyny pracy, Konsultant Krajowy w dziedzinie Medycyny Pracy, członek Rady ds. Zdrowia Publicznego i Rady Sanitarno-- Epidemiologicznej, kierownik Oddziału w Radomiu Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy, Pierwszy Zastępca Prezesa Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy (PTMP), Przewodniczący Oddziału Warszawskiego PTMP.

Na wydarzenie obowiązuje rejestracja. Trzeba tylko wejść na stronę: https://www.rynekzdrowia.pl/partnerzy/zcp/2021/2/

Dziennik Warto Wiedzieć jest patronem medialnym wydarzenia.

Pt., 15 Prn. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska