Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Twoja organizacja potrzebuje drukarki?

Twoja organizacja potrzebuje drukarki? fotolia.pl

Organizacje non-profit, które zajmują się aktywizacją zawodową mogą otrzymać bezpłatnie od Canon Polska urządzenia jedno– i wielofunkcyjne, które pomogą im w pracy biurowej. Ostateczny termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2022 r.

Canon Polska zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w kolejnej edycji programu „Nowy dom dla drukarki”. Tym razem producent przekaże wysokiej klasy sprzęt biurowy – drukarki, skanery oraz urządzenia wielofunkcyjne – podmiotom, które zajmują się aktywizacją zawodową.

Akcja „Nowy dom dla drukarki” odbywa się w Polsce już po raz drugi. Podobnie jak w zeszłym roku, Canon Polska przygotował używane, ale doskonale działające urządzenia, które za darmo przekaże organizacjom non-profit. Producent chce w ten sposób przeciwdziałać marnotrawstwu, upowszechniać wzorce gospodarki obiegu zamkniętego oraz wesprzeć dobre idee, realizowane przez organizacje pożytku publicznego.

Tym razem akcja adresowana jest wyłącznie do organizacji zajmujących się tematyką aktywizacji zawodowej. Każdy taki podmiot musi prowadzić działalność od co najmniej trzech lat i móc pochwalić się kilkoma zrealizowanymi projektami.

Aby zgłosić się do programu wystarczy wypełnić prosty formularz: krótko opisać organizację, jej działalność oraz potrzeby z dziedziny urządzeń biurowych.

Zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia, ale, jak radzi organizator, lepiej nie pozostawiać aplikacji na ostatni moment.

Po zakończeniu przyjmowania wniosków, eksperci Canon Polska wybiorą organizacje, którym następnie przekażą odpowiedni model maszyny, dobrany w zależności od konkretnych potrzeb.

Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj. Szczegółowe informacje na temat programu „Nowy dom dla drukarki” można znaleźć na stronie Canon Polska.

Źródło: Canon

Czw., 4 Sp. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś