Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Oddaj głos w „Plebiscycie” konkursu Modernizacja Roku 2016

Oddaj głos w „Plebiscycie” konkursu Modernizacja Roku 2016 fotolia.pl

Do 9 sierpnia br. można oddawać głosy na obiekty w ogólnopolskim „Plebiscycie” konkursu Modernizacja Roku 2016.

To już XXI edycja konkursu. Inicjatywie patronują mu takie instytucje jak: Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, Główny Inspektor Ochrony Środowiska, przewodniczący sejmowej Komisji Infrastruktury, Instytutu Badawczy Dróg i Mostów, wiceminister sportu i turystyki Jan Widera, marszałek województwa opolskiego, przy współpracy Związku Powiatów Polskich.

Jego celem jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami. Udział mogą brać obiekty w określonych kategoriach. Są to m.in. obiekty użyteczności publicznej, mieszkaniowe, sportowe, szkolnictwa, tereny zieleni.

Ideą konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

Zachęcamy do oddawania głosów. Czasu zostało niewiele. Wystarczy wejść na stronę konkursu, czyli tutaj i kliknąć na wybrane przedsięwzięcie.

Sob., 29 Lp. 2017 0 Komentarzy Dodane przez: Sylwia Cyrankiewicz-Gortyńska