Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Korespondencyjny Bieg Samorządowca na Dystansie Ćwierćmaratonu

Korespondencyjny Bieg Samorządowca na Dystansie Ćwierćmaratonu fotolia.pl

Stowarzyszenie Biegam-Pomagam, zaprasza do wzięcia udziału w Półmaratonie Zielonogórskim – największej imprezy biegowej w woj. lubuskim. To już dziewiąta edycja tej imprezy dla biegaczy z całej Polski.

Po raz trzeci bieg odbędzie się też na skróconym dystansie. Przedsięwzięcie to dwa równoległe, korespondencyjne biegi: 9 NOVITA Półmaraton Zielonogórski oraz 3 SINERSIO Ćwierćmaraton Zielonogórski - w ramach którego rozegra się Bieg Samorządowca. Regulaminy obu biegów i formularz zapisów dostępne na: www.polmaratonzielonogorski.pl

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną Organizatorzy zachęcają wszystkich samorządowców, aby zorganizowali w ramach własnych możliwości u siebie tzw. Korespondencyjny Bieg Samorządowca na Dystansie Ćwierćmaratonu (10,5 km) - start 10-13 września 2019, o dowolnej godzinie i w dowolnym miejscu.

Organizatorzy zapraszają wszystkich biegaczy i amatorów sportu z całego środowiska samorządowego, przedstawicieli gmin, powiatów i miast do wzięcia udziału w tej rywalizacji.

Integracja środowiska samorządowego, promocja imprez sportowych oraz zdrowego stylu życia oraz po prostu dobra zabawa to mocne atuty tego biegu.

Źródło: www.polmaratonzielonogorski.pl

Wt., 25 Sp. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś