Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Weź udział w XXII Samorządowym Forum Kapitału i Finansów

Weź udział w XXII Samorządowym Forum Kapitału i Finansów fotolia.pl

7-8 października br. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się XXII Samorządowe Forum Kapitału i Finansów.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów łączy najbardziej wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze światem biznesu i finansów. Forum to miejsce spotkań: marszałków, prezydentów, burmistrzów, wójtów, starostów, radnych, skarbników, sekretarzy i wyższych urzędników samorządowych a także naukowców i ekspertów branżowych. W ciągu 21. edycji Forum wydarzenie to wyrosło na największą i najważniejszą profesjonalną konferencję dla władz samorządowych w Polsce, podczas której dyskutuje się o problemach wykorzystania zasobów i aktywów, którymi samorząd dysponuje, do jak najskuteczniejszego realizowania polityk, strategii i zadań o charakterze lokalnym. Na Forum nie zabraknie też wskazania trendów, kierunków rozwoju i najważniejszych innowacji.

XXII edycja FORUM to:

  • 2 dni spotkań po brzegi wypełnionych merytoryczną wiedzą
  • blisko 100 debat, warsztatów i wykładów
  • wystawy targowe i promocyjne, strefa ekspercka
  • uroczysta Gala Inwestorów Samorządowych z koncertem Gwiazdy Wieczoru
  • ponad 1000 uczestników
  • ok. 350 ekspertów

Całość tworzy przyjazny, wysoce merytoryczny kontekst dla produktów i usług finansowych, technicznych oraz organizacyjnych dla wielu obszarów działalności instytucji publicznych. Dzięki temu samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują im jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują.

Forum to doskonałe miejsce pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów oraz nawiązywania długotrwałych relacji i współpracy.

Od lat nieodłącznym elementem Samorządowego Forum Kapitału i Finansów jest GALA INWESTORÓW SAMORZĄDOWYCH, która jest zwieńczeniem pierwszego dnia Konferencji. Podczas XXII edycji FORUM Gala Inwestorów Samorządowych odbędzie się 7 października. W trakcie Gali uhonorujemy laureatów rankingów WSPÓLNOTY oraz przyznamy tytuł Samorządowca Roku 2024. Po części oficjalnej Gali zapraszamy wszystkich uczestników FORUM na koncert Gwiazdy Wieczoru - Sylwii Grzeszczak, uroczystą kolację oraz zabawę z DJ – Markiem Sierockim!

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie: www.samorzadoweforum.pl.

Organizatorem wydarzenia jest Municipium SA, wydawca czasopism o tematyce samorządowej: „Wspólnota”, „Wspólnota Mieszkaniowa”, „Pracownik Samorządowy”.  Współgospodarzem Forum jest Miasto Katowice.

Patronat środowiskowy nad tym wydarzeniem sprawuje Związek Powiatów Polskich, natomiast patronat medialny Dziennik Warto Wiedzieć.

Śr., 29 Mj. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska