Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konferencja i gala konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2023” - liczba miejsc ograniczona!

Konferencja i gala konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2023” - liczba miejsc ograniczona! fotolia.pl

7-8 grudnia w Pile odbędzie się międzynarodowa konferencja pod nazwą: „Transformacja energetyczna - zastosowanie zielonej energii w nowoczesnym mieście. Technologie SMART CITY w zarządzaniu energią”. Jest ona zorganizowana w ramach Programu „Rozwój lokalny”, finansowanego ze środków III edycji Funduszy norweskich i EOG na lata 2014–2021. Spotkanie stanowi doskonałą okazję do wymiany myśli, doświadczeń oraz nauki od liderów w dziedzinie transformacji energetycznej i smart city. Wydarzenie pod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego uświetni także Gala Konkursu „Samorządowy Lider Zarządzania 2023”, na którym poznamy finalistów i laureatów konkursu, do którego 14 miast zgłosiło 17 wniosków.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?
Inspirujące prezentacje i panel dyskusyjny: Przedstawiciele Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, norwescy oraz niemieccy eksperci i samorządowcy podzielą się najlepszymi praktykami z zakresu transformacji energetycznej.

Niezwykłe doświadczenia lokalnych liderów: Będzie można poznać historie sukcesu polskich, norweskich i niemieckich miast, które z powodzeniem wprowadziły innowacyjne rozwiązania w obszarze wykorzystania zielonej energii.

Forum Rozwoju Lokalnego: Pierwszy blok tematyczny, transmitowany na żywo, stworzy platformę do dialogu i współpracy między miastami.
Międzynarodowe partnerstwa: Spotkanie z przedstawicielami miast z Norwegii, Islandii, Rumunii i Łotwy umożliwi wymianę doświadczeń na globalnej skali.

Ogólnopolski Konkurs „Samorządowy Lider Zarządzania 2023”: Będzie można się dowiedzieć, kto zostanie laureatem tegorocznej edycji konkursu, którego tematem jest TRANSFORMACJA ENERGETYCZNA MIAST.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:
Data i miejsce: 7-8 grudnia 2023, Piła, ARCHE HOTEL PIŁA, ul. Piłsudskiego 1.
Uczestnictwo: Bezpłatne, zapewniamy noclegi (7/8 grudnia) i wyżywienie.
Koncert i kolacja: Koncert Pilskiej Orkiestry Rozrywkowej 7 grudnia, Regionalne Centrum Kultury.
Jarmark Świąteczny: Odkryjcie urok lokalnych produktów podczas trwania konferencji.

Pełen program dostępny w załączniku.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
Aby uczestniczyć w konferencji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 listopada 2023 roku. Liczba miejsc jest ograniczona!

Źródło: ZMP

Załączniki:
Pobierz ten plik (PROGRAM__KONF_Piła_7-8.12.pdf)PROGRAM__KONF_Piła_7-8.12.pdf301 kB
Czw., 30 Lst. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła