Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Już wkrótce odbędzie się Forum Bankowo-Samorządowe 2022

Już wkrótce odbędzie się Forum Bankowo-Samorządowe 2022 fotolia.pl

7 grudnia br. w Warszawie odbędzie się Forum Bankowo-Samorządowe 2022. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Związek Banków Polskich we współpracy m.in. ze Związkiem Powiatów Polskich.

Forum skierowane jest do liderów samorządowych (marszałków, starostów, prezydentów miast, burmistrzów, wójtów oraz skarbników i dyrektorów ds. gospodarki lokalnej), a także bankowców i regulatorów oraz środowiska okołosamorządowego i okołobankowego.

Podczas tegorocznego spotkania poruszone zostaną tematy finansowania potrzeb samorządu terytorialnego w kontekście piętrzących się kryzysów. Zaprezentowane zostanie także opracowanie nt. stanu finansów sektora samorządu terytorialnego w Polsce 2022. Ważnymi tematami, które zostaną podjęte w tym roku będą także inwestycje JST i bariery w okresie przejściowym, czyli pomiędzy perspektywą finansową UE 2014-2020, a programami perspektywy 2021-2027.

Dodatkowo zostanie podjęta dyskusja o wyzwaniach nowoczesnego i bezpiecznego samorządu w cyfrowej transformacji.

Forum Bankowo-Samorządowe łączy wpływowe osoby i instytucje świata samorządowego i bankowego. Celem organizatorów jest lepsze zrozumienie i wzajemna edukacja obu środowisk, która ułatwi samorządom realizację misji, a bankom dostosowanie oferty do oczekiwań rynku. Celem jest także konstruktywny dialog nt. spraw trudnych i wypracowywanie rozwiązań, które środowiska mogłyby wspólnie przedstawiać regulatorom.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja dostępna jest na stronie FORUM BANKOWO-SAMORZĄDOWE 2022 - Konferencje: Bank.pl

Więcej informacji tutaj 

Śr., 16 Lst. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska