Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Konferencja "CYBERSEC CEE Regions&Cities" - cyberbezpieczeństwo miast i regionów

Konferencja fotolia.pl

1-3 września br. w Krynicy Zdroju odbędzie się konferencja dotyczącą cyberbezpieczeństwa pn. CYBERSEC CEE Regions&Cities.

CYBERSEC CEE Regions&Cities to platforma budowy realnego partnerstwa publiczno-prywatnego i podjęcia najważniejszych tematów dotyczących rozwoju regionów i miast, a także ich potencjału i roli w budowaniu bezpiecznej, innowacyjnej Europy Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja wydarzenia będzie przebiegać pod hasłem: Towards Values-Based Digital World.

Jednym z tematów poruszonych podczas konferencji będzie Cyberbezpieczeństwo Administracji Samorządowej. Jego celem jest zwiększenie świadomości JST i polskiej administracji w zakresie potrzeby zapewnienia cyberodporności instytucji lokalnych, co jest warunkiem koniecznym bezpieczeństwa państwa, a zarazem ważnym zadaniem administracji lokalnej. Poszerzanie świadomości i rozpowszechnianie dobrych praktyk są jednym z kluczy do poprawy cyberbezpieczeństwa JST, które coraz częściej narażone są na cyberataki.

Całość wydarzenia potrwa od 1 do 3 września 2021 r. W konferencji można wziąć udział osobiście lub za pośrednictwem dedykowanej platformy online.

Udział przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego jest bezpłatny.

Partnerem Głównym wydarzenia jest Województwo Małopolskie.

Więcej szczegółów na temat konferencji dostępnych jest na stronie https://cybersecforum.eu/

Wt., 17 Sp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska