Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

"Pożądana struktura strategii" - kolejne szkolenie ZPP

fotolia.pl

31 sierpnia br. odbędzie się trzecie szkolenie z cyklu „Planowanie strategiczne w powiatach jako element polityki rozwoju”. Szkolenia dedykowane są pracownikom JST i są bezpłatne.

Temat trzeciego szkolenia online to: „Pożądana struktura strategii”.

W szkoleniu mogą wziąć udział jedynie przedstawiciele powiatów/miast na prawach powiatu, które są Członkami Związku Powiatów Polskich.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona, dlatego osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie elektronicznego formularza dostępnego na stronie: zpp.pl/szkolenia.

Zgłoszenia można przesyłać do 27 sierpnia – po tym czasie zapisane osoby otrzymają drogą mailową szczegółowe informacje na temat szkolenia.

Szkolenie poprowadzą: Barbara Łączna - specjalistka ds. samorządu, trenerka z zakresu budowania społeczeństwa obywatelskiego, planowania strategicznego, zarządzania zespołem i empatycznej komunikacji, doradczyni partnerstw i doradczyni miast w projekcie Związku Miast Polskich, trenerka Transforming CommunicationTM, Mistrz Praktyk IA NLP i coach oraz Grzegorz Godziek - specjalista ds. zarządzania strategicznego, doradca partnerstw i doradca miast w projekcie Związku Miast Polskich, specjalista ds. strategii usług publicznych w projekcie Związku Powiatów Polskich, były dyrektor Regionalnej Instytucji Finansującej przy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, właściciel firmy specjalizującej się w doradztwie dla samorządów w zakresie polityki rozwoju.

Pt., 13 Sp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Tomasz Smaś