Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Targi EKOTECH tuż, tuż

Targi EKOTECH tuż, tuż fotolia.pl

Już 29 kwietnia br. odbędą się XXII Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną organizatorzy targów proponują swoim wystawcom i zwiedzającym wirtualną odsłonę tej wystawy.

- Choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań, to wierzymy, że będzie to namiastka naszych targów – zapowiada Marcin Musiał menadżer wystawy Ekotech.

 

„W czym jesteśmy najlepsi” jest hasłem przewodnim Ekotech on-line. Pierwszym z filarów spotkania będzie możliwość prezentacji oferty produktowej. Multimedialny pokaz da możliwość zapoznania się z nowościami, a także sprawdzonymi sprzętami służącymi segregacji czy recyklingowi odpadów.

Kolejnym elementem będzie także webinarium z udziałem ekspertów „Norma na altany odpadowe - zróbmy w końcu porządek!”. Pierwsza w kraju regulacja wspierająca budowę eko-altan - to zaskakujący temat nad którym pochylą się specjaliści z ENERIS Surowce, Izby Architektów RP, a także przedstawiciele Urzędu Miasta w Strzegomiu i Katowicach.

Już dziś można potwierdzić swój udział w tym wydarzeniu rejestrując się na stronie www.targikielce.pl.

W ramach targów odbędzie się również konferencja „Zamykamy obiegi surowców – energia z odpadów”, na której omawiany będzie między innymi temat biogospodarki oraz niewykorzystanego potencjału RDF w Polsce. Rejestracji na konferencję można dokonać na stronie organizatora: www.targikielce.pl.

Ekotech on-line to także nagrody! Podczas wydarzenia wręczone zostaną medale Targów Kielce. Statuetki przyznawane są co roku podczas Ekotech przez komisję złożoną z ekspertów. Eko-Nowator to prestiżowe nagrody dla firm, które swoimi produktami zmieniają rynek komunalny. Nie zmieniamy tradycji, dlatego również w tym roku komisja przyzna medale i wyróżnienia.

EKOTECH on-line to także prezentacja produktów na stronie www.ekotech.targikielce.pl. Po zakończeniu wirtualnego spotkania oferta wystawców zostanie zaprezentowana w dedykowanej zakładce na stronie wydarzenia.

Źródło: targikieleckie.pl

Pon., 12 Kw. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska