Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Na rzecz lokalnej społeczności: Wakacyjna rewolucja: Darmowe autobusy na plaże Powiatu Legionowskiego

Na rzecz lokalnej społeczności: Wakacyjna rewolucja: Darmowe autobusy na plaże Powiatu Legionowskiego fotolia.pl

Starostwo Powiatowe w Legionowie informuje, jak dotrzeć na plaże znajdujące się w powiecie legionowskim bezpłatnymi autobusami oznaczonymi literą "P".

Mieszkańcy oraz odwiedzający powiat turyści mogą cieszyć się letnim wypoczynkiem bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków na transport.

Starostwo Powiatowe w Legionowie podaje wskazówki jak bezpłatnymi autobusami oznaczonymi literą “P” dojechać można na plaże w Serocku, Nieporęcie oraz Wieliszewie, a także na plażę w Trzcianach (gmina Jabłonna) oraz nad Jezioro Wieliszewskie. Te malownicze miejsca są idealne do relaksu, kąpieli słonecznych oraz wodnych zabaw.

Bezpłatny transport publiczny to doskonała opcja dla tych, którzy chcą zwiedzać region bez konieczności korzystania z samochodu.

Linie autobusowe 7P i 8P kursują od poniedziałku do soboty, natomiast linie 9P i 10P od poniedziałku do piątku. Dzięki temu mieszkańcy mają możliwość korzystania z transportu publicznego niemal przez cały tydzień. Jest to szczególnie ważne w sezonie letnim, kiedy ruch turystyczny wzrasta, a potrzeba dostępu do miejsc rekreacyjnych jest większa.

Szczegółowy rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Legionowie. Warto odwiedzić tę stronę, aby zaplanować swoją podróż i upewnić się, że dotrzemy na plażę na czas. Korzystanie z bezpłatnych autobusów to świetny sposób na spędzenie letnich dni nad wodą bez stresu związanego z parkowaniem czy opłatami za przejazd.

Źródło: Powiat Legionowski

Śr., 10 Lp. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska