Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Bezpłatne szkolenia dla pracowników zaangażowanych w oceny oddziaływania na środowisko

Bezpłatne szkolenia dla pracowników zaangażowanych w oceny oddziaływania na środowisko fotolia.pl

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska organizuje bezpłatne szkolenie skierowane m.in do pracowników jednostek samorządu terytorialnego zaangażowanych w przygotowywanie oceny oddziaływania na środowisko.

Zainteresowani mogą uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach organizowanych w ramach programu priorytetowego „Wspieranie realizacji Polityki Ekologicznej Państwa przez Ministra Środowiska część 4) Wspieranie systemu ocen oddziaływania na środowisko i obszarów Natura 2000", finansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Udział jest bezpłatny. Organizator nie pokrywa jedynie kosztów dojazdu na miejsce szkolenia, które rozliczane są w ramach delegacji.

Szkolenia dedykowane są pracownikom Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska, regionalnych dyrekcji ochrony środowiska oraz jednostek samorządu terytorialnego zaangażowanych w oceny oddziaływania na środowisko.

Bliższe informacje o bieżących szkoleniach i warsztatach można uzyskać w GDOŚ pod nr. tel (22) 369 10 12 lub bezpośrednio w Regionalnych Dyrekcjach Ochrony Środowiska.

Pt., 23 Wrz. 2011 0 Komentarzy Dodane przez: Rafał Rudka