Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Nabór wniosków Interreg Europa – ruszyła rejestracja na spotkanie MFiPR 15 marca online

Nabór wniosków Interreg Europa – ruszyła rejestracja na spotkanie MFiPR 15 marca online fotolia.pl

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej uprzejmie zaprasza na krajowe seminarium informacyjne na temat trzeciego naboru wniosków w programie Interreg Europa 2021-2027. Spotkanie odbędzie się 15 marca br. online (program w załączeniu). Będzie prowadzone w języku polskim i angielskim (organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne).

Trzeci nabór wniosków będzie otwarty w terminie 20 marca – 7 czerwca 2024 roku we wszystkich celach szczegółowych programu. Po raz pierwszy będzie można współpracować z partnerami z nowych państw. Do UE-27, Norwegii i Szwajcarii dołączyły bowiem Albania, Bośnia i Hercegowina, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Serbia i Ukraina.

Podczas spotkania omówiony zostanie program, projekty i warunki trzeciego naboru. MFiPR przedstawi także ofertę bezpłatnego wsparcia eksperckiego dla władz i instytucji publicznych – usługi platformy learningowej Interreg Europa. Uczestnicy dowiedzą się również na jakie dodatkowe wsparcie finansowe mogą liczyć polscy beneficjenci.

Jak czytamy - to już ostatni dzwonek dla samorządów lokalnych i regionalnych, władz centralnych, instytucji publicznych i prywatnych podmiotów non-profit na swobodne planowanie projektów Interreg Europa dotyczących wszystkich zagadnień polityki spójności. W kolejnym naborze mogą pojawić się ograniczenia, np. w odniesieniu do zakresu tematycznego.

Rejestracja: www.ewt.gov.pl 

Informacje organizacyjne:

  • Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM.
  • Zainteresowani proszeni są o rejestrację online.
  • Link do spotkania rozesłany zostanie e-mailem 12 marca na adresy podane w formularzach rejestracyjnych.

Pełen program dostępny w załączniku.

Źródło: MFiPR

Pt., 8 Mrz. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła