Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Program Grantów 2024 – zgłoś się już teraz i zyskaj fundusze dla jednostki!

Program Grantów 2024 – zgłoś się już teraz i zyskaj fundusze dla jednostki! fotolia.pl

Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wspiera realizacje projektów innych organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, klubów sportowych, instytucji edukacyjnych i kulturalnych, zakładów opiekuńczych itd. poprzez udzielanie darowizn pieniężnych na zadania z obszaru sportu, kultury, edukacji, aktywizacji społeczeństwa, pomocy społecznej i ekologii.

W ramach Programu Grantów Fundacja nie przyznaje grantów osobom fizycznym, instytucjom nastawionym na zysk (np. spółki cywilne lub spółki prawa handlowego) oraz partiom politycznym.

Jak czytamy na stronie Fundacji - rozpoczął się nabór wniosków w ramach Programu Grantów edycja 2024. Konkurs przeznaczony jest dla organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, placówek edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych, instytucji kultury itd. Obszary, na które można uzyskać wsparcie to sport, kultura, edukacja, aktywizacja społeczeństwa i pomoc społeczna. Wymagany wkład własny wynosi 5% całego budżetu projektu i może składać się ze środków pochodzących od Wnioskodawcy i z innych źródeł np. dotacji samorządowych.

Wnioski należy składać na nie mniej niż 60 dni przed rozpoczęciem realizacji projektu.

Aby ubiegać się o darowiznę należy uzupełnić wszystkie wymagane dokumenty dostępne pod linkiem: www.fundacjalotto.pl/program-grantow/ 

Złożone wnioski podlegają sprawdzeniu pod względem formalnym oraz ocenie Zarządu Fundacji. Decyzja o przyznaniu wsparcia albo o odrzuceniu wniosku zostanie przesłana drogą elektroniczną.

Decyzja Zarządu Fundacji jest ostateczna i nie podlega reklamacji. Fundacja nie jest zobowiązana do udzielania wyjaśnień dotyczących powodów przyznania lub nieprzyznania grantu.

Więcej informacji na stornie Fundacji Lotto im. H. Konopackiej.

Źródło: fundacjalotto.pl

Czw., 18 St. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Sekuła