Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Weź udział w seminarium dotyczącym programów Interreg Europa, Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa

Weź udział w seminarium dotyczącym programów Interreg Europa, Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa fotolia.pl

1 lutego br. o godzinie 10:00, w formule online, rozpocznie się seminarium wprowadzające do programów współpracy transnarodowej i międzyregionalnej. Organizatorem wydarzenia jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Spotkanie skierowane jest do osób, które do tej pory nie zetknęły się z programami Interreg Europa, Europa Środkowa i Region Morza Bałtyckiego oraz tych, które poszukują dla swoich instytucji nowych możliwości finansowania i współpracy ponadnarodowej.

Środki unijne z trzech programów Interreg są dostępne dla wszystkich polskich województw, dla:

  • władz centralnych,
  • samorządów regionalnych,
  • samorządów lokalnych,
  • instytucji publicznych,
  • organizacji pozarządowych.

W trakcie wydarzenia przedstawiony zostanie zakres tematyczny i podstawowe zasady przygotowania projektów oraz wnioski płynące z zakończonych pierwszych naborów.
W seminarium wezmą także udział przedstawiciele beneficjentów. Opowiedzą o tym, co udział w międzynarodowych projektach zmienił w ich otoczeniu, o konkretnych rezultatach współpracy z zagranicznymi partnerami i własnych doświadczeniach.

Szczegóły oraz link do rejestracji dostępne są na stronie: 1 lutego spotkanie o programach Interreg Europa, Region Morza Bałtyckiego i Europa Środkowa – jeśli te nazwy nic Ci nie mówią, koniecznie zarejestruj się! - Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej (ewt.gov.pl)

Źródło: IP

Czw., 19 St. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Joanna Gryboś-Chechelska