Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Pierwszy nabór projektów w programie Interreg Europa Środkowa 2021-2027 – seminarium informacyjne

Pierwszy nabór projektów w programie Interreg Europa Środkowa 2021-2027 – seminarium informacyjne fotolia.pl

19 stycznia w godzinach 10:00-12:30 w formule online odbędzie się seminarium informacyjne na temat 1. naboru projektów w programie Interreg Europa Środkowa 2021-2027. Podczas spotkania zostaną przedstawione informacje o trwającym naborze oraz odpowiedzi na pytania dotyczące przygotowania i realizacji projektów. Pytania można zgłaszać na formularzu rejestracyjnym oraz w trakcie spotkania.

Pierwszy nabór projektów trwa do 23 lutego br. Program wspiera wymianę doświadczeń i rozwijanie zdolności między podmiotami publicznymi i prywatnymi z różnych państw na rzecz inteligentnej, bardziej zielonej, lepiej połączonej i posiadającej lepszy system zarządzania współpracą Europy Środkowej. Wnioski w pierwszym naborze mogą być składane we wszystkich czterech priorytetach programu. Pula środków do rozdysponowania w ramach pierwszego naboru to 72 mln euro z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Poziom dofinansowania projektów wynosi do 80%.

Link do seminarium, które odbędzie się online przy wykorzystaniu aplikacji ZOOM, zostanie przesłany osobom zarejestrowanym dzień przed spotkaniem.

Więcej informacji o wydarzeniu, program spotkania oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www.europasrodkowa.gov.pl.

Przed spotkaniem warto zapoznać się również z:
• Dokumentem programu Interreg Europa Środkowa 2021-2027
• Podręcznikiem programu
• Warunkami 1. naboru projektów
• Nagraniem sesji pytań i odpowiedzi Q&A z 2 grudnia 2021 r., na której na pytania odpowiadali pracownicy Wspólnego Sekretariatu programu.

Dokumenty oraz ich polskie tłumaczenie, a także nagranie z sesji Q&A dostępne są na stronie www.ewt.gov.pl.

Źródło: MFiPR

Śr., 12 St. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Ewelina Kocemba