Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Będą unijne środki na najlepsze pomysły rozwoju inicjatyw pracowniczych

Będą unijne środki na najlepsze pomysły rozwoju inicjatyw pracowniczych fotolia.pl

550 tys. zł z funduszy unijnych trafi do przedsiębiorstw w ramach konkursu popularyzującego ideę włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w firmie. Projekty będzie można składać od 31 sierpnia do 21 września 2021 r.

W konkursie „Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych”, organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i finansowanym z funduszy europejskich, mogą wziąć udział przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terytorium Polski.

Konkurs organizowany jest dla dwóch typów projektów: Programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (działania podejmowane wewnątrz w firmie) i Rozwiązania ICT (Technologie informacyjno-komunikacyjne) wspierające programy rozwoju inicjatyw pracowniczych (produkty oferowane innym firmom, aby ułatwić zaangażowanie pracowników w działania rozwojowe).

W ocenie przedsięwzięć brany będzie pod uwagę między innymi zakres wdrożenia programu, jego kompleksowość, efekty w zakresie aktywizacji pracowników oraz wdrożenia zgłoszonych pomysłów, a także korzyści dla całego przedsiębiorstwa. W przypadku rozwiązań ICT ocenie podlegać będą m.in. nowe cechy i funkcjonalności, kompleksowość i kompatybilność rozwiązania, jego potencjał rozwojowy oraz skala wdrożenia rozwiązania.

Nagrody finansowe za swoje projekty może otrzymać maksymalnie 50 firm. W każdej z pięciu podkategorii konkursu wyłonionych zostanie maksymalnie 10 laureatów, w tym jedna nagroda główna oraz 9 wyróżnień. Łącznie przyznanych zostać może: pięć nagród głównych – każda o wartości 20 tys. zł oraz 45 wyróżnień – każde o wartości 10 tys. zł.

Źródło: MFiPR

Pt., 20 Sp. 2021 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska