Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

(Nie) Bezpieczni w sieci. NGO mogą przesyłać zgłoszenia do 22 marca

(Nie) Bezpieczni w sieci. NGO mogą przesyłać zgłoszenia do 22 marca fotolia.pl

Bezpieczeństwo w sieci jest niezwykle ważne, a świadomość Polaków w tej dziedzinie wciąż niewielka. Z myślą o zwiększeniu tej wiedzy powstał konkurs (Nie) Bezpieczni w sieci, w którym organizacje pozarządowe powalczą o tytuł najlepszej kampanii edukacyjnej. Zgłoszenia można przesyłać do 22 marca.

Konkurs jest skierowany do organizacji pozarządowych, które mają pomysł na innowacyjną kampanię informacyjną dotyczącą świadomego korzystania z internetu. Zgłoszone kampanie mogą dotyczyć bardzo wielu aspektów tego zagadnienia i być skierowane do różnych grup – rodziców, nauczycieli, uczniów, a także seniorów i przedsiębiorców. Także tematyka kampanii może dotyczyć różnych dziedzin – od sextingu, poprzez ochronę danych osobowych, aż po odpowiedni nadzór nad treściami, jakie w internecie oglądają dzieci.

Do konkursu mogą zostać zgłoszone zupełnie nowe kampanie, jak i te, które zostały już zrealizowane lecz poprzez swą innowacyjność zasługują na kolejna odsłonę. Aby zaaplikować należy wypełnić i przesłać elektroniczny formularz dostępny na stronie: www.gov.pl/niezagubdzieckawsieci/konkurs

Pula nagród pieniężnych za pomysł wynosi 15 000 zł. Za to pula środków na realizację pomysłów na kampanie – to aż pół miliona złotych. Wysokość poszczególnych nagród zależy od liczby wyłonionych laureatów.

Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie: www.gov.pl/web/niezagubdzieckawsieci/konkurs , a w razie dodatkowych pytań, można je kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konkurs odbywa się w ramach kampanii „e-Polak potrafi”.

Źródło: MC

Czw., 12 Mrz. 2020 0 Komentarzy Dodane przez: Małgorzata Orłowska