Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Świadczenia medyczne dla uchodźców z Ukrainy tematem szkoleń nt. Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

Świadczenia medyczne dla uchodźców z Ukrainy tematem szkoleń nt. Elektronicznej Dokumentacji Medycznej fotolia.pl

Narodowy Fundusz Zdrowia poinformował, że szkolenia dotyczące Elektronicznej Dokumentacji Medycznej zostały rozszerzone o zagadnienia związane z dostępem do świadczeń medycznych uchodźców z Ukrainy.

Szkolenia realizowane są w ramach Projektu: „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

Wszystkie informacje dotyczące Projektu i organizacji szkoleń, w tym Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w szkoleniu znajdują się tutaj: https://cez.gov.pl/akademia-cez/szkolenia-z-edm/

Do udziału w szkoleniu zaproszone są wszystkie Szpitale, placówki POZ i AOS, które mają aktualny kontrakt z NFZ. Rejestracji można dokonać pod linkiem: https://akademiaedm.cez.gov.pl/signin

Udział w szkoleniach jest bezpłatny i są one prowadzone w formie online.

Po szkoleniu każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę dotyczącą wdrażanych rozwiązań w tym szczególnie w zakresie raportowania zdarzeń medycznych i wymiany Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Źródło: NFZ

Sob., 23 Kw. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Katarzyna Liszka-Michałka