W dniach 6-7 maja 2014 r. w godzinach 9-16.30 w Mszanie Dolnej k/ Rabki Zdrój odbędzie się szkolenie z zasad prawidłowego przygotowania ofert w ramach postępowań na udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych realizowane w ramach projektu Akademia NFZ. Szkolenie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szkolenie skierowane jest do pracowników zatrudnionych na stanowiskach specjalistycznych i administracyjnych, których obowiązki związane są z przygotowaniem ofert w ramach konkursów na świadczenie usług medycznych finansowanych ze środków publicznych w podmiotach działalności leczniczej, posiadających umowę o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej zawartą z OW NFZ lub udzielających świadczeń zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych na podstawie innych tytułów.
Program szkolenia:
-
Dzień1: Zasad prawidłowego przygotowania ofert w ramach postępowań na udzielenie świadczeń opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych
W trakcie szkolenia zostaną omówione najważniejsze zagadnienia związane z przygotowaniem ofert z wykorzystaniem narzędzia informatycznego firmy GLOBAL, skompletowaniem niezbędnych dokumentów, oceną ofert przez komisję konkursową oraz wyborem ofert do podpisania umów. -
Dzień 2: Techniki radzenia sobie ze stresem
Drugiego dnia uczestnicy zapoznają się z informacjami dotyczącymi stresu m.in. czym jest stres, skąd się bierze w naszym życiu, w jaki prosty sposób można sobie z nim poradzić oraz sposoby jego kontrolowania i radzenia sobie ze stresem na co dzień.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Koszty dojazdu na szkolenie oraz ewentualnego noclegu pokrywa uczestnik szkolenia. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o rejestrowanie się na portalu Akademii NFZ.
O kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Zarejestrowanie się jako chętny do wzięcia udziału w szkoleniu nie jest jednoznaczne z kwalifikacją do uczestnictwa w szkoleniu. Rozpatrywane będą wyłącznie zgłoszenia prawidłowo zarejestrowane i zawierające wszystkie wymagane informacje.
Projekt nie ogranicza ilości osób uczestniczących w szkoleniu z jednej instytucji. Niemniej ze względu na ograniczoną liczbę miejsc Biuro Projektu zastrzega sobie prawo do weryfikacji liczby osób z jednego podmiotu. W celu wyrównania proporcji pomiędzy liczbą kobiet i mężczyzn biorących udział w projekcie pierwszeństwo w kwalifikacji do szkolenia będą miały osoby płci męskiej. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo do udziału w szkoleniu stacjonarnym, będą miały osoby, które nie korzystały do tej pory z żadnych innych szkoleń oraz konferencji przygotowanych w ramach projektu Akademia NFZ. Udział zakwalifikowanych osób w szkoleniu będzie każdorazowo potwierdzany telefonicznie i e-mailowo przez organizatora.
Brak potwierdzenia przez organizatora uczestnictwa w szkoleniu zgłaszającego, jest jednoznaczne z nie zakwalifikowaniem na szkolenie w danym terminie.
Rejestrując się na platformie i wypełniając formularz zgłoszenia kandydat/ka zobowiązuje się do uczestnictwa w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin we wskazanym terminie. Uczestnik, który zrezygnuje z udziału w szkoleniu bez powiadomienia organizatora trzy dni przed rozpoczęciem szkolenia może zostać obciążony kosztami uczestnictwa.
Jednocześnie przypominamy o istnieniu platformy szkoleniowo-edukacyjnej, gdzie dostępne jest to i inne szkolenia w formie e-learningowej.
Więcej informacji na stronie: http://akademia.nfz.gov.pl/szkolenia-e-learningowe/.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 22 572 64 59.
Źródło: NFZ