Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Zapraszamy na konferencję: Dobre praktyki w zakresie zarządzania spółkami szpitalnymi

Zapraszamy na konferencję: Dobre praktyki w zakresie zarządzania spółkami szpitalnymi fotolia.pl

To będzie bardzo dobra okazja do spotkania się zarządzających już szpitalnymi spółkami oraz tych którzy przygotowują się do przekształceń spzoz w spółkę.

Zapraszamy do udziału w II Forum Szpitali (pierwsze odbyło się w ubiegłym roku w Gołuchowie k/Pleszewa), szkoleniu które odbędzie się w dniu 28 listopada 2012 roku w Warszawie - Hotel GROMADA „Dom Chłopa", Pl. Powstańców Warszawy 2.

Tegoroczny motyw przewodni Forum to: „Dobre praktyki w zakresie zarządzania spółkami szpitalnymi",

Forum organizują: Związek Powiatów Polskich we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Szpitali Samorządowych.

W programie m.in.: tło przekształceń szpitali samorządowych - bilans lat 1999 - 2012, prezentacja raportu na temat wyników finansowych spółek szpitalnych, potencjał i miejsce szpitali prywatnych w Polsce, doświadczenia perspektywy finansowania podmiotów leczniczych przez płatnika publicznego, prezentacja doświadczeń sieci szpitalnych, praktyczne doświadczenia z zarządzania szpitalną spółką, efektywność ekonomiczna wdrażania systemów IT w szpitalach, profil członka zarządu spółki szpitalnej oraz zakres ich odpowiedzialności.

Na szkolenie zapraszamy zarówno prezesów istniejących spółek, szpitalnych, przedstawicieli samorządów przygotowujących się do przekształcania SPZOZ – ów oraz inne osoby zarządzające ochroną zdrowia w samorządach terytorialnych.

Szczegółowy program forum oraz formularz zgłoszenia zamieszczamy poniżej.

Termin zgłoszeń mija 14 listopada br.

W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Biurem Związku Powiatów Polskich, telefon 18 477 86 00, faks 18 477 86 11.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Wt., 6 Lst. 2012 0 Komentarzy Dodane przez: