Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów

Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów fotolia.pl

18 czerwca 2024 roku od 10:00 do 12:30 odbędzie się webinarium (spotkanie online) skierowane do seniorów oraz ich opiekunów.

Jego celem jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Logowanie uczestników na webinarium rozpocznie się od 9:45.

Rejestracji na webinarium dokonywać można online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www.knf.gov.pl

W webinarium można uczestniczyć zarówno samodzielnie, jak i grupowo (za pośrednictwem domów seniora, klubów seniora, domów pomocy społecznej, bibliotek itp.). W przypadku zgłoszeń grupowych wypełniając formularz rejestracyjny należy wskazać przybliżoną liczbę uczestników webinarium.

Webinarium organizowane jest przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Minister do spraw Polityki Senioralnej oraz Komendą Główną Policji.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane do 17 czerwca 2024 roku.

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Źródło: MRPiPS

Pt., 17 Mj. 2024 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska