Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Piąty nabór do projektu „Ośrodek Wsparcia Architektury Dostępnej”

Piąty nabór do projektu „Ośrodek Wsparcia Architektury Dostępnej” fotolia.pl

Rusza kolejny etap rekrutacji do projektu „Ośrodek Wsparcia Architektury Dostępnej (OWDA)”. Piąty nabór rozpoczął się 3 listopada i potrwa do 9 grudnia 2022 roku. Jest to ostatni nabór w ramach pierwszej ścieżki wsparcia w projekcie.

Piąty nabór ma charakter celowany. Skierowany jest wyłącznie do podmiotów publicznych realizujących następujące usługi społeczne:

  • transport,
  • mieszkalnictwo,
  • bezpieczeństwo publiczne.

Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie w formie elektronicznej. Zgłoszenia (Formularz rekrutacyjny oraz Ankietę samooceny) należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Druga ścieżka wsparcia

Podmioty, które świadczą inne usługi niż te wskazane w ogłoszeniu mogą wziąć udział w drugiej ścieżce wsparcia. Jest ona przeznaczona dla wszystkich podmiotów, które nie zostały dotychczas zakwalifikowane do projektu oraz tych, które nie brały udziału w poprzednich naborach.

W drugiej ścieżce wsparcia rekrutacja ma charakter uproszczony. Zgłoszenia (Formularz zgłoszeniowy oraz stosowną dokumentację) należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nie obowiązuje też kryterium punktowe ani zasada reprezentatywności. O zakwalifikowaniu się do projektu decyduje kolejność nadesłania zgłoszeń.

Więcej informacji tutaj: www.pfron.org.pl.

Źródło: PFRON

Pt., 4 Lst. 2022 0 Komentarzy Dodane przez: Ewelina Kocemba