Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej »

Zrozumiałem

Najbliższy tydzień w KWRiST

Najbliższy tydzień w KWRiST fotolia.pl

W najbliższym tygodniu odbędą się trzy posiedzenia Zespołów Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego w formie wideokonferencji.

Posiedzenie Zespołu ds. Edukacji Kultury i Sportu odbędzie się 5 grudnia br. o godzinie 12:00.

Posiedzenie Zespołu ds. Ochrony Zdrowia i Polityki Społecznej przewidziano na 6 grudnia br. na godzinę 8:15.

Natomiast posiedzenie Zespołu ds. Systemu Finansów Publicznych odbędzie się w dniu 7 grudnia br. o godzinie 15:00. Porządek posiedzenia:

  1. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie wzoru wniosku o przekazanie 1,5% należnego podatku rolnego.
  2. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie przekazywania za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz opatrywania podpisem elektronicznym wniosku o przekazanie 1,5% należnego podatku rolnego.
  3. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur.
  4. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów zmieniającego rozporządzenie w sprawie wystawiania faktur.
  5. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie dodatkowych danych, o które należy uzupełnić prowadzone księgi podlegające przekazaniu na podstawie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.
  6. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie przesyłania oświadczenia emitenta i oświadczenia płatnika w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych.
  7. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie przesyłania oświadczenia emitenta i oświadczenia płatnika w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych.
  8. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów zmieniającego rozporządzenie w sprawie wyłączenia obowiązku poboru zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych.
  9. Projekt rozporządzenia Ministra Finansów zmieniającego rozporządzenie w sprawie wyłączenia obowiązku poboru zryczałtowanego podatku dochodowego od osób prawnych.
  10. Sprawy różne.
Pt., 1 Gr. 2023 0 Komentarzy Dodane przez: Alicja Cisowska